Комплект для роботи з ID картками

Email
Компанія ВЕРСІЯ пропонує комплект для роботи з внутрішніми паспортами громадян України (ID картками). Комплект складається з безконтактного зчитувача HID Omnikey 5022 та програмного забезпечення IDReaderUA. Для нотаріусів, банківських та державних установ.
OMNIKEY 5022 Reader / Recording deviceOMNIKEY 5022 Reader / Recording device
3469,00 грн.
IDReaderUA

Комплект для роботи з ID картками (внутрішніми паспортами громадян України)


Компанія ВЕРСІЯ пропонує комплект для роботи з внутрішніми паспортами громадян України у вигляді ID-картки, у тому числі виготовлені згідно постанови КМ України № 707 від 21 червня 2022 р.. Комплекти можуть використовуватися в банківських та державних установах, а також нотаріусами.

До складу комлекту входять:

  • Зчитувач/рекордер ID-карток OMNIKEY 5022
  • Програмне забезпечення IDReaderUA
Зчитувач карток OMNIKEY 5022 - ідеальний пристрій для зчитування безконтактних карт, а також даних внутрішніх паспортів громадян України нового зразка у вигляді ID-картки, у тому числі виготовлені згідно постанови КМ України № 707 від 21 червня 2022 р.. Він дозволяє уповноваженим органам записувати нові дані про зміну сімейного стану, місця реєстрації та ін. Зчитувач/рекордер OMNIKEY 5022 забезпечує зручність, швидкість і безпеку безконтактної технології як при використанні на ПК так і при мережевому вході в систему, шифрування та підпис електронних повідомлень, а також при будь-якому іншому використанні, де ключовою вимогою є надійність технології.

Програмне забезпечення IDReaderUA призначене для зчитування інформації з ID-картки (внутрішній паспорт громадянина України), а саме:
  • Зчитування даних з машинозчитувальних документів, що посвідчують особу, на яку він оформлений, та підтверджує громадянство України або її спеціальний статус. Документи містять безконтактний електронний носій інформації, персональні, біометричні дані та є захищеним від несанкціонованого доступу та підробки.
  • Зберігання зчитаної інформації для подальшої автоматизованої обробки.
  • Друк зчитаної інформації.

Отримати консультацію щодо обладнання можна звернувшись в компанію «Версія» за телефоном: (044) 299-85-05.