Today, Versiya company is the leading domestic system integrator, providing a full range of solutions, both on the basis of ВЕРСИЯ® products and on the basis of the world's leading manufacturers.

The products produced under the trade mark "ВЕРСИЯ®" meet the requirements of the international quality standard ISO-9001: 2000 and the Ukrainian standard DSTU ISO 9001-2001. The products have successfully passed the certification tests in the UkrSEPRO system and have all the necessary certificates.
Зчитувачі біометричних документів HID OMNIKEY
Компанія Версія пропонує на ринок зчитувачі біометричних документів HID GLOBAL. Особливостями даних виробів є низька ціна, надійність і простота у використанні.

Компанія HID Global - це надійний постачальник продукції, послуг та рішень у сфері випуску, використання і керування засобами ідентифікації для мільйонів замовників по всьому світу. HID Global входить до складу групи компаній ASSA ABLOY Group.

Завдяки своїй надійності, сумісності, інноваційності та чутливості, технологія зчитування засобів ідентифікації HID Global, розроблена з метою підвищення рівня безпеки, комфорту і естетичності будь-якої з встановлюваних систем, використовується у всьому світі. Захищені безконтактні та контактні зчитувачі, а також плати і схеми зчитувачів компанії HID Global використовуються для вирішення нескінченної кількості завдань: для організації контролю доступу в приміщення, в мобільних пристроях, які використовуються для здійснення платежів, для захисту даних в комп'ютерних мережах, в системах керування медичною документацією, для обліку робочого часу та присутності персоналу, прикордонного контролю і т.п..

Cерія продуктів HID OMNIKEY призначена для роботи з контактними і безконтактними смарт-картками, а також даними внутрішніх паспортів громадян України нового зразка. Зчитувачі біометричних документів OMNIKEY підтримують всі сучасні операційні системи Windows, платформи Linux і Mac OS. Вони мають сертифікати відповідності галузевим стандартам, включаючи PC / SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000 і Common Criteria.

Лінійка продуктів компанії ВЕРСІЯ представлена ​​двома моделями OMNIKEY 5022 та OMNIKEY 5421, які пройшли сертифікацію Укрчастотнагляду і допущені до застосування на території України в системах ідентифікації громадян України, що мають внутрішні паспорти нового зразка з безконтактними чипами носіїв інформації.

Отримати консультацію щодо сканерів відбитків пальців можна звернувшись в компанію «Версія» за телефонами: (044) 299-85-05.
Контактна особа - Юрій Іванков, Технічний директор e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;
Дмитро Сєрков, директор департаменту Expert, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Results 1 - 3 of 3

Зчитувачі біометричних документів

OMNIKEY 5022 Reader /...

Contactless high frequency smart card reader

2385,90 грн.

OMNIKEY 5421 Reader

Зчитувач смарт-карток OMNIKEY 5421 являє собою пристрій для ...

Комплект для роботи з...

Компанія ВЕРСІЯ пропонує комплект для роботи з внутрішніми ...

3469,00 грн.